Nauja Išpardavimas! SBC90 šlifavimas smėlio srove Kabineto atidarymo ir uždarymo 90L Litro Box Tipo Mini Šlifavimas Mašina

SBC90 šlifavimas smėlio srove Kabineto atidarymo ir uždarymo 90L Litro Box Tipo Mini Šlifavimas Mašina

Nauja prekė

€130.09

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: smėlio šlifavimas smėlio srove, litro butelis, stiklo šlifavimas kabinetas, papuošalai, įranga, mašinos, pirštine šlifavimas smėlio srove, sprogdinimo šalmas, smėlio srove, kabineto smėlio sprogimo, šlifuota arba nešlifuota, sujungta dviračių šalmas, 6 litrų dėžutę.

Atviros ir uždaros 90L litro box tipo mini šlifavimas mašina ant šlifavimas mašina 1. Principas šlifavimas mašina:

Tai tarsi mechaninė įranga, kurią galima naudoti abrazyvinės medžiagos (metalo abrazyvai ir ne metalo abrazyvai) purkšti ant paviršiaus ruošinio, naudojantis suspausto oro energiją.Šlifavimo yra purškiamas ant paviršiaus ruošinio poveikio šlifavimo pašalinti priemaišas, triukšmo ir oksido sluoksnis ant paviršiaus, ir tuo pačiu metu padaryti paviršiaus vidutinės grubus, todėl, kad likutinė streso paviršiaus substratą ir padidinti paviršiaus kietumo pagrindo. 2. Taikymo sritis: A: Ši mašina gali atlikti valymo miršta, kalimo ir liejimo, dalys, dalys, suvirinimo, terminio apdorojimo dalys, štampavimo dalys ir apdirbimo dalys B: Nelygaus paviršiaus, ekranėlyje, likutinė druska ir šerpetų, pirminio apdorojimo procesas prieš purškiant ir galvanizavimo.Karbidas, perkraustymo, lengvieji, apdailos gydymo C: Ši mašina taip pat yra naudojamas purškimo stiklo, fotografuoja, plastiko smėlio, ir stiprinti paviršiaus šviesos apdailos dalys.D: Ši mašina yra tinkamos vientisa masė, gamybos mažų ir vidutinių dalys. 3: charakteristikos: A: Naujoviškas dizainas, paprastas ir patogus valdymas; B: Gera apdorojimo efektyvumą ir mažos energijos sąnaudos; C: Mechaninė smėlio grįžti, ciklonas, separatorius gali atskirti dulkių ir smėlio, sumažinti šlifavimo vartojimas; 4. naudojimas: Liejimas, ekranėlyje, rūdžių šalinimas ir kt.Bendro metalo ir ne metalo paviršiaus valymas, matinis paviršius ir kitų mažų ir vidutinių gaminių ruošiniams yra smėliasrove.Smėlio naudojamos medžiagos: auksas plienas smėlis, aliuminio, stiklo karoliukai, kvarcinis smėlis, juoda ir balta korundas, matinio vario karoliukai, dervos smėlį, plastiko granulės, plieno smėlis, plieno rutuliukai (mažiau nei 0,5 mm), aliuminio karoliukai, graikinių riešutų, smėlį ir kt.

Pakuotės dydis: 64*51*52cm 7. Pareigos: 1) Gera ruošinio, greitai ir patogiai. 2) Per uždaromos gumines pirštines, jūs galite kontroliuoti didelio efektyvumo šlifavimas ginklą dėžutės viduje, ir abrazyvinių srautą iki 100 Pa, greitai ir tiesiogiai purškiamas ant ruošinio būti valomi. 8. Produkto savybės: Daugiausia naudojamas paviršiaus apdorojimas mažų gabalai, Kad korpusas yra sandarus ir šlifavimo automatiškai yra perdirbama, todėl labiau ekonomiškas ir ekologiškas naudoti stebėjimo langas yra plati ir skaidrūs, o lauke įrengta liuminescencinės lempos, kuri yra patogi, skirti veikti, esant įvairioms apšvietimo sąlygoms viršutinė durų skirtas lengvai pikapas mažo dydžio, tinka dirbti ant stalo Naujoviškas dizainas, paprastas ir patogus valdymas; Geras apdorojimo efektyvumą ir mažas energijos suvartojimas, Automatinis smėlio grįžti, ciklonas, separatorius gali atskirti dulkių ir smėlio, sumažinti šlifavimo vartojimas; 9. Dalykai, kuriems reikia dėmesio: 1. Nenaudokite darbąslėgis yra didesnis negu 2. Nenaudokite didesnės nei leidžiama darbinė įtampa 3. Naudoti švarų abrazyvai išvengti užsikimšimo purškimo pistoletas 4. Šlifavimas turi būti atliekamas, kai durelės uždarytos, *Paviršiaus valymas Šlifavimas mašina Oksidas masto, likutinė druska, mazuto ir kt.5. Techniniai parametrai: 1) Taikoma smėlio medžiagos: stiklo karoliukai, kvarcinio smėlio, aliuminio ir kt. 2) yra skaidraus organinio plastiko stebėjimo durų paviršiaus raudona plieno langelį padėti sauso šlifavimo. 3) Dujų sąnaudos: 5 kubinių pėdų per minutę, suspausto oro slėgis 40-80 Pa. 4) Bendras dydis: 64 cm (ilgis) x 51 cm (plotis) x 52 cm (aukštis). 5) Darbo vietos: 56 cm (ilgis) x 46 cm (plotis) x 28 cm (aukštis).

6.Pakavimo informacija:

Bruto/neto svoris: 15.6/13.0 kg

po terminio apdorojimo; skalės, liejimo smėlio, ir kt.juoda (spalvos) liejiniai; mastu, liejimo smėlio, ir kt.tikslumo liejiniai, apdoroti be marža; likučiai, microburrs ir kt.mechaninio apdirbimo dalys; Oksidas masto, suvirinimo šlakas ir kt.suvirintų dalių; skalės, rūdžių sluoksnį ir t. t.šalto ir karšto valcavimo plieno plokštė (civilinio plieno); išleidimo agentas ir indėliai įvairių pelėsių ertmių; sukepintų likučių ant paviršiaus keramikos komponentai; plastiko liejimo Flash dalių; radioaktyviųjų elementų paviršiaus objektų; tiltų, hidroenergijos stotis vartai, laivų, pastatų; kaučiukas priedus oro uosto kilimo ir tūpimo takai; traukinio automobilius; įvairių vamzdžių ir konteineriai; naftos dėmes ir priedus ant senos dalys; konteineriai, Dažų likučiai, surūdiję sluoksnių ir priedus ir kt.; negerai sukepintų sluoksniai ant porceliano; įbrėžimų ant dekoratyvinių paviršių, ir kt. . * Išankstinis apdorojimas prieš danga ruošinio.Prieš dažymą ir kepimo; prieš plastikinis purškimo; iki metalo purškimo; prieš cinko, chromo ir nikelio danga; prieš oksidacijos gydymas; prieš defektacija.

Prekės Pavadinimas HOLDWIN
šlifavimas smėlio srove Kabinetas
Modelio Numeris SBC90
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Metalo apdirbimo
Sertifikavimo NĖRA
spalva raudona
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

SBC90 šlifavimas smėlio srove Kabineto atidarymo ir uždarymo 90L Litro Box Tipo Mini Šlifavimas Mašina

SBC90 šlifavimas smėlio srove Kabineto atidarymo ir uždarymo 90L Litro Box Tipo Mini Šlifavimas Mašina

Susijusios