Nauja Išpardavimas! FanJu FJ3531B Projekcija Laikrodis Stalas Stalo Led Skaitmeninis Atidėti Signalą Apšvietimas Projektorius Laikrodis Su Laiko Temperatūra Projekcija

FanJu FJ3531B Projekcija Laikrodis Stalas Stalo Led Skaitmeninis Atidėti Signalą Apšvietimas Projektorius Laikrodis Su Laiko Temperatūra Projekcija

Nauja prekė

€11.29

-63%

€31.36

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: meilė lentelė žiūrėti, šviesos projektorius laikrodis, stalo laikrodis skaitmeninis, mini projektorius, laikrodis, fm radijas, automobilių laikrodis, fanju fj3531, stoties orai, žadintuvas skaitmenų, sieninis laikrodis.

Pastaba: FJ3531B ir FJ3531 yra pats produktas, tačiau pardavėjas prideda spalvų anglų pradinio B juodosios FJ3531 atskirti spalvas.

Projekcijos pareigos: projektoriaus lempa dešinėje pusėje produktas gali projektui laiką ir temperatūrą laikrodis ant sienos arba ant stogų, kad galėtų stebėti laiką, per naktį, jei projekcijos kryptis yra neteisingas, paspauskite ldquo Už vidurinės kryptimi mygtuką rdquo mygtuką norėdami įjungti ekraną kryptimi.Jei naudojate USB kabelį, galite pasirinkti projektoriaus lempa likti šviečia, ar ne apšviečiami ON/OFF jungiklis ant nugaros produktas.Kai baterija maitina, taip pat galite naudoti šį pereiti į pasirinkite, ar ne projekcijos, apšvietimas įjungiamas tuo pačiu metu kaip ir apšvietimas.

Įkrovimo funkcija: jei naudoti USB kabelį, per produkto kairėje pusėje USB kištukas gali būti imamas mobiliųjų telefonų arba PDA.

Apšvietimas: bet kuriuo metu, palieskite "šviesos/atidėjimo" mygtuką, bus šviesa, apšvietimas 8 sekundes.Jei naudojate USB kabelį, produkto apšvietimas turės 4 ryškumo režimu, light - medium - low - out, kiekviena palieskite vieną kartą, norėdami įjungti vieną režimą.

Automatinis Snaudimo funkcija: Darykite taip, kad įjungti automatinį Atidėjimo funkcija, Kai žadintuvas skamba, touch ldquo šviesos/snausti rdquo mygtuką, norėdami aktyvuoti atidėjimo funkciją.Tada Atidėjimo funkcija yra aktyvi ar piktogramą šmėžavimas ekrane.Ši operacija juda signalą atgal iki 5 minučių signalą bus paleistas iš naujo, šiuo metu.Atidėjimo funkcija, gali būti nutraukta, paspausdami bet kurį mygtuką .F.Y.Aš.: Jei atidėti signalą procese, kita žadintuvo signalą, automatiškai sustabdyti pirmojo signalo atidėjimo funkciją.

degC/degF temperatūros ekranas: temperatūra rodoma arba degC ar degF.Paspaudus ldquo-rdquo mygtukas leidžia jums persijungti tarp atskirų modelių.

Svarbi informacija: Jei jūs įdėkite baterijas visų simboliai ekrane bus trumpai šviesos ir pasigirsta signalas, LCD full ekranas 2 sekundes su pypsėjimu.

Produkto Funkcijos:

(1) Temperatūros ir Laiko projekcija su ON / OFF mygtukas

(2) Dvigubas žadintuvas su snaudimo funkcija

(3) Laiko 12/24 valandų formatas

(4) Kalendorinių su 7 kalbų pasirenkami

(5) Patalpos temperatūros ir drėgmės, pakaitomis laipsnių C arba deg F

(6) 1 USB įkroviklis leidžia lengvai apmokestinimo elektroniniu prietaisu.

(7) Projekcijos kampas gali būti pakeisti.

(8) Mažas, paprastas dizainas ir didelis skaitmeninis displėjus, kad jį būtų lengva skaityti visą informaciją, iš kiekvieno kampo.

Maitinimo:

2x AAA baterijos (neįtraukta) arba USB maitinimo kabelį (yra komplekte)

Pakuotės Turinys:

1 Projection Alarm Clock

1 USB maitinimo kabelis

1 LT naudotojo vadovas

Stilius Trumpai
Svoris 280
Lapo Dydis 6 colių
Ilgis 8
Medžiaga Plastikiniai
Modelio Numeris FJ3531B
Funkcija Projekcijos
Formos Aikštė
Judėjimo Tipas Šokinėja judėjimas
Skersmuo 135
Ekrano Tipas Skaitmeninis
Plotis 3
Prekės Pavadinimas FanJu
Motivity Tipas Skaitmeninis
Tipas Stalo Laikrodžiai

Parašyti atsiliepimą

FanJu FJ3531B Projekcija Laikrodis Stalas Stalo Led Skaitmeninis Atidėti Signalą Apšvietimas Projektorius Laikrodis Su Laiko Temperatūra Projekcija

FanJu FJ3531B Projekcija Laikrodis Stalas Stalo Led Skaitmeninis Atidėti Signalą Apšvietimas Projektorius Laikrodis Su Laiko Temperatūra Projekcija

Susijusios